Samaa Hotel Bukareszt leży prawie 25 min spacerem od prawdziwego raju Park Herăstrău, oraz oferuje przechowalnię bagażu i restaurację. Pokoje w hotelu mają widoki na miasto. Na miejscu zapewniono też czyszczenie chemiczne i usługę sprzątania.
Pokoje wyposażone są w biurko, a także dźwiękoszczelne okna. Oprócz minibaru i urządzenia do parzenia kawy/herbaty dostępne są również takie udogodnienia, jak klimatyzacja. Przyległe łazienki zawierają takie miłe akcenty jak suszarka do włosów i ręczniki.
Podczas pobytu w Samaa Hotel goście mogą wybierać spośród pobliskich lokali gastronomicznych, takich jak restauracja The Coco Pub, w 200 metrach, czy restauracja Agora Restaurant w odległości 12 min spacerem.
Narodowe Muzeum Historii Naturalnej im. Grigore Antipy znajduje się 2 km, a Narodowe Muzeum Wojskowe - 3 km stąd. W spokojnej dzielnicy zapewniony jest dostęp do takich atrakcji kulturalnych jak Muzeum Wsi w Bukareszcie, które znajdują się w odległości 30-minutowego spaceru. Ponadto, Teren de Fotbal znajduje się w około 1 km. W małej odległości od Samaa goście znajdą takie atrakcje, jak Romanian-American University. Ten hotel leży 10 min piechotą od stacji metra 1 Mai, oraz 3 km od dworca kolejowego Dworzec Północny.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Dariusz
2023-08-03
Hotel położony był w bardzo dogodnym miejscu. Nieopodal znajdowały się przystanki autobusowe, co ułatwiało dostęp do centrum miasta. Spacer do parku i łuku triumfalnego zajmował zaledwie 10 minut, co było bardzo miłym dodatkiem. Pokoje były przestronne, wygodne i utrzymane w czystości. Obsługa była uprzejma i pomocna, co z pewnością wpływało na nasze odczucie komfortu. Śniadania, chociaż nie były perfekcyjne, były wystarczające, zwłaszcza jeśli nie uwzględnialiśmy wędlin w swojej diecie.
Jedynym mankamentem było to, że śniadanie mogłoby być trochę lepsze. Jednak nie mam większych skarg na pobyt w tym hotelu.
Maria
2023-06-25
Pokoje duże i wygodne. Okolica bardzo ładna, zielona. Przyjemny bar i sklep obok. Łatwy dojazd do centrum. Obsługa była uprzejma.
Nic.